Kontakt, hinnakiri

Fotogeenilisus on müüt - tulge, teeme ilusaid pilte!

Armastan luua ilusaid pilte, mida saate ka aastate pärast rõõmuga vaadata. Fotosessioon on Teile eelkõige lõbus kogemus, mitte raske töö.

Just praegu on parim aeg pilte teha! Edasilükkamiseks leiab igaüks igal hetkel kümme põhjust, kuid jäädvustamata hetki enam tagasi ei saa. Võtke julgelt ühendust! :)

Juhendamine

Juhendan planeerimisel, sobiva asukoha leidmisel (stuudios ja väljas) ja poseerimisel, et pildid näitaksid Teid parimast küljest. Koostöö on hea tulemuse alus :)

Hea poseerimise saladus on lihtne: olge loomulik ja rahulik, ärge üritage ilmtingimata kuskil nähtut jäljendada. Ma ütlen, mida ja kuna poosides muutma peaks, kuhu vaadata jne.

Jumestus

Kokkuleppel saab tellida professionaalse jumestaja. Ilu- ja fantaasiasessioonide puhul on korralik meik suurepäraste tulemuste aluseks.

Kui Teil on oma lemmikmeikar juba olemas, siis kasutage julgelt tema teenuseid. 

Hea turunduse huvides mainin kõiki abilisi nii Facebookis kui ka Instagramis.

Stiil

Teen eelkõige näo- ja portreefotosid, vahel ka buduaari ja akti, aga ükski muu stiil pole välistatud. Minu kaamera ette võib tulla üksinda, mitmekesi, paarina, perena - vanusest sõltumata.

Asukoht

Peamiselt töötan Tallinnas, kuid vajadusel ja võimalusel sõidan kaugemale. Rendistuudiote valik on lai, need tuleb ette broneerida. Head kohad Tallinnas on näiteks River Stuudio, Stuudio 35, Tulbi Stuudio; Tartus soovitan Karramel Stuudiot.
Olen aeg-ajalt näiteks Tartus, Valgas ja Võrus.

Piltide avaldamine

Enamasti avaldan reklaami mõttes mõned pildid blogis, Instagramis ja Facebookis.
Kui soovite ise valida, millised pildid internetti lähevad, või eelistate need vaid endale jätta, siis palun andke sellest juba ette teada.

Hinnakiri alates 14.10.2018:

 • Minisessioon (pool tundi) õues või kliendi juures - 40 eurot ja kuni 5 töödeldud pilti. 1-2 pilti saab kiiremini, 2-3 päeva jooksul peale arve tasumist.
 • Tunnine sessioon stuudios, õues või kliendi juures - 60 eurot ja kuni 8 töödeldud pilti. Stuudios pildistamisel lisandub renditasu (tavaliselt 25-35 eurot tund).
  1-2 pilti saab kiiremini, 2-3 päeva jooksul peale arve tasumist.
 • Kahetunnine sessioon stuudios, õues või kliendi juures - 100 eurot ja kuni 15 töödeldud pilti. Stuudios pildistamisel lisandub renditasu (tavaliselt 25-35 eurot tund).
  2-3 pilti saab kiiremini, 2-3 päeva jooksul peale arve tasumist.
 • Kohandatud sessioon - hind kokkuleppel.
 • Lisapiltide töötlemine - 5 eurot/pilt.
 • Tallinnast väljaspool toimuvatel sessioonidel võib lisanduda transpordikulu.

Soovi korral võib osta ka kinkekaarte

Pilte hakkan töötlema peale fotosessiooni toimumist ja raha laekumist.

Piltide järeltöötlus hõlmab naha pehmendamist, segavate objektide eemaldamist pildilt ja kõige tähtsama - Teie - positiivset rõhutamist.
Ärge kartke öelda, mida piltidelt eemaldada või mida muuta tuleks!

Lisateenuste hinnad alates 10.04.2017:

 • "Garderoobis" (vaata blogi) olevate riiete kasutamine fotosessioonil  - tasuta. Palun enne fotosessiooni teada anda, milliseid riideid kasutada soovite.
 • Professionaalne jumestus - fotomeik alates 25 eurost, fantaasiameik alates 35 eurost, sõltub keerukusest.
  Palun arvestada, et tavameik võtab umbes tunni ja keerukam meik kuni 2 tundi.

Andmed arvete tasumiseks:

OÜ Margus Saluste
LHV pangakonto: EE697700771001532880

E-post: info@margussaluste.com

Sotsiaalmeedia:
Facebook | Instagram | Pinterest

Uusimad fotod Instagrami kontol:

Using Format